110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Членам сімей загиблих військовослужбовців призначать адресну допомогу, якщо розмір їх пенсії не досягає 7800 грн

пенсія

10 серпня 2020

3 серпня уряд ухвалив постанову, у якій визначив надання адресної доомоги для родин військовослужбовців, залежно від розміру пенсії.

Якщо розмір пенсійної виплати в разі втрати годувальника, призначеної відповідно до ЗУ “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій) у членів сімей загиблих учасників АТО/ООС не досягає 7800 грн, з 1 серпня їм буде призначено адресну допомогу.
Розмір такої допомоги складатиме різницю між розміром пенсії з усіма надбавками та доплатами та сумою, встановленою КМУ (7800 грн).
Якщо пенсія в разі втрати годувальника призначена на двох і більше членів сім’ї загиблого, адресна допомога до пенсійної виплати встановлюється в сумі, що не вистачає до 6 100 грн на кожного члена сім’ї загиблого.
Пенсійний фонд України зобов’язаний забезпечити перерахунок пенсій з 1 серпня 2020 р. Якщо це не буде зроблено автоматично, радимо звертатися до територіальних органів ПФ (за місцем перебування пенсійної справи) із заявою про здійснення перерахунку.
Підстава: Постанова Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2020 року №674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб».

You may also like