110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Членам сімей загиблих військовослужбовців призначать адресну допомогу, якщо розмір їх пенсії не досягає 7800 грн

пенсія

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text”]

10 серпня 2020

3 серпня уряд ухвалив постанову, у якій визначив надання адресної доомоги для родин військовослужбовців, залежно від розміру пенсії.

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2020/08/pensiya.png” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Якщо розмір пенсійної виплати в разі втрати годувальника, призначеної відповідно до ЗУ “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації та інших доплат до пенсій) у членів сімей загиблих учасників АТО/ООС не досягає 7800 грн, з 1 серпня їм буде призначено адресну допомогу.
Розмір такої допомоги складатиме різницю між розміром пенсії з усіма надбавками та доплатами та сумою, встановленою КМУ (7800 грн).
Якщо пенсія в разі втрати годувальника призначена на двох і більше членів сім’ї загиблого, адресна допомога до пенсійної виплати встановлюється в сумі, що не вистачає до 6 100 грн на кожного члена сім’ї загиблого.
Пенсійний фонд України зобов’язаний забезпечити перерахунок пенсій з 1 серпня 2020 р. Якщо це не буде зроблено автоматично, радимо звертатися до територіальних органів ПФ (за місцем перебування пенсійної справи) із заявою про здійснення перерахунку.
Підстава: Постанова Кабінету Міністрів України від 03 серпня 2020 року №674 «Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб».

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like