110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Проект Закону про внесення змін до Закону України “Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів” щодо державного захисту військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України під час виконання ними завдань за призначенням

Повна назва: Проєкт закону Про внесення змін до Закону України “Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів” щодо державного захисту військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України під час виконання ними завдань за призначенням

Законопроєкт має на меті надання гарантій державного захисту військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України під час виконання ними завдань за призначенням та членів їхніх сімей.

Пропонується внести зміни до Закону України “Про державний захист працівників суду і правоохоронних органів”, які поширять дію положень зазначеного закону на військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України та їх близьких родичів.

Що було зроблено:

Юридична сотня надавала інформаційну підтримку законопроєкту. Організація включила його до розсилки та інших інформаційних матеріалів на сайті та у соцмережах.

  • 30.12.2020 – Закон набрав чинності.
  • 24.12.2020 – підписано Президентом.
  • 03.12.2020 – закон прийнято;
  • 17.12.2019 – опрацьовується в комітеті
  • 13.12.2019 – зареєстровано у ВРУ;