110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”2_3″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Проєкт Закону про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2020 рік» № 3963 від 06.08.2020

Ініціатор: Президент України

Зміст: законопроєктом передбачено підвищення мінімальної заробітної плати. Зокрема, з 1 вересня 2020 року мінімальна зарплата становитиме:

У разі прийняття Закон набере чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Додаткова інформація: Як зазначено на сайті Президента, очікується, що ВРУ розгляне та затвердить вказані зміни до Державного бюджету України до кінця серпня. За словами Юлії Ковалів, заступника Керівника Офісу Президента України, основним джерелом для фінансування таких збільшених заробітних плат стане економія на обслуговуванні державного боргу.

Застереження: експерти Європейської бізнес асоціації вважають, що зростання розміру мінімальної зарплати з 1 вересня 2020 року призведе до збільшення фіскального тиску на оплату праці, стимулюватиме зростання сектору «тіньових» заробітних плат, призведе до зменшення надходжень до бюджетів у результаті «тінізації» економіки та спричинить вибіркове погіршення умов діяльності сумлінного бізнесу. Асоціація наполягає на неприйнятності законопроєкту №3963, якщо не буде знижена максимальна величина бази нарахування ЄСВ з метою недопущення зростання навантаження на сумлінних платників.

Рекомендація Юридичної сотні: не підтримати законопроєкт.

 

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][tm_pb_column type=”1_3″][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]