110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”Row”][tm_pb_column type=”2_3″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Повна назва: Проєкт Закону “Про внесення змін до Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” щодо використання державних символів України та символів іноземних держав органами місцевого самоврядування”
№ 5049 від 08.02.2021

Ініціатори: Костюх Анатолій Вячеславович, Корнієнко Олександр Сергійович, Мінько Сергій Анатолійович, Санченко Олександр Володимирович, Фролов Павло Валерійович та ін.

Фракція: Слуга народу.

Мета проєкту: установлення правил використання державних символів України та символів іноземних держав органами місцевого самоврядування.

Основний зміст

Проєкт пропонує внести зміни до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», як-от:

Довідкова інформація

Відповідно до пояснювальної записки, законопроєкт розроблений з огляду на суспільний резонанс, викликаний нещодавнім виконанням угорського гімну новообраними депутатами Сюртівської ОТГ Закарпатської області під час складання ними присяги.

Цими ж суб’єктами законодавчої ініціативи зареєстровано похідний законопроєкт № 5048, що пропонує внести зміни до КУпАП (доповнити його статтею 1844) і передбачає відповідальність за порушення порядку використання державних символів України та символів іноземних держав органами місцевого самоврядування. За відповідне порушення накладатиметься штраф від 100 до 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що складає 1700 – 3400 грн. У разі повторного штрафу протягом року – від 300 до 400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (5100 – 6800 грн).

Рекомендація Юридичної сотні: підтримати.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][tm_pb_column type=”1_3″][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]