110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”2_3″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Повна назва проєкту. Проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо державної статистичної діяльності

Номер і дата реєстрації:  № 5108 від 19.02.2021

Ініціатори: Кабінет Міністрів України

Мета проєкту: створення правових умов для отримання органами державної статистики об’єктивної статистичної інформації про соціально-демографічний стан населення країни.

Основний зміст

У законопроєкті пропонується:

         Недоліки: можливість заповнення респондентами переписної документації за допомогою спеціального програмного забезпечення в Інтернеті становить певні ризики для ідентифікації особи та, зокрема, достовірного визначення її місцерозташування. Як наслідок, результати здійснення перепису населення в такий спосіб можуть не відповідати фактичному стану речей.

Окрім цього, Кабінету Міністрів України надаються дискреційні повноваження розширювати своїм рішенням перелік напрямів програми перепису населення, виходячи за межі напрямків, що визначені законом.

Висновок Комітету з питань інтеграції України до ЄС: не суперечить міжнародно-правовим зобов’язанням України у сфері європейської інтеграції.

Висновок Комітету з питань цифрової трансформації: потребує доопрацювання щодо заповнення переписної документації в електронній формі, збереження та захисту відповідної інформації.

Висновок профільного комітету: за результатами розгляду в першому читанні прийняти за основу.

01.07.2022 прийнято за основу, готується на друге читання.

Рекомендація Юридичної сотні: доопрацювати законопроєкт.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][tm_pb_column type=”1_3″][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]