110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”2_3″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Висновок до Проєкту Закону “Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення процедур оборонного планування” 

№ 4210 від 12.10.2020

 

Ініціатор: Кабінет Міністрів України.

Зміст: проєкт має технічний характер та пропонує  вдосконалити деякі визначення у сфері оборонного планування. Зокрема, проєкт уточнює зміст оборонного огляду та мети його проведення, уточнює визначення та зміст процедури державного управління оборонного огляду,  конкретизує зміст документу на підставі результатів досліджень, проведених під час оборонного огляду, зокрема питання ймовірних сценаріїв застосування сил безпеки й оборони. 

Зміни, що пропонуються: зміни до Закону України “Про національну безпеку України” та Закону України “Про оборону України” щодо переформатування визначень стратегічного оборонного бюлетеня, Стратегії воєнної безпеки, оборонного планування та оборонного огляду. 

Негатив: у пояснювальній записці зазначено, що проєкт Закону розроблено на виконання абзацу другого підпункту “ґ” пункту 11 статті 1 Указу Президента України від 08 листопада 2019 року № 837 “Про невідкладні заходи з проведення реформ та зміцнення держави”. Однак норми проєкту є технічного характеру та не матимуть суттєвого впливу на реформу в оборонному секторі. 

Позиція Юридичної сотні: відправити на доопрацювання, оскільки прийняття проєкту не матиме жодних суттєвих наслідків в оборонній сфері. 

 

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][tm_pb_column type=”1_3″][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]