110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”2_3″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Коротка назва для висновку. Додаткові повноваження для Сил спецоперацій щодо контррозвідувальної діяльності

Повна назва проєкту. Проєкт Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання Силам спеціальних операцій Збройних Сил України деяких розвідувальних та контррозвідувальних повноважень для підвищення ефективності ведення руху опору

Номер і дата реєстрації: 6486 від 29.12.2021.

Ініціатор:  Веніславський Федір Володимирович (IX скликання).

Фракція: Слуга народу.

Мета проєкту: розширити повноваження Сил спеціальних операцій Збройних Сил України (далі — ССО) у частині ведення руху опору.

Основний зміст. Змінами до Закону України «Про контррозвідувальну діяльність» ССО набувають повноважень на здійснення розвідувальних заходів у визначених випадках — виключно в інтересах спеціальної розвідки.

Зокрема, проєкт пропонує додати ССО до переліку органів і суб’єктів розвідувального співтовариства, який визначений у Законі України “Про розвідку”.

Також проєкт передбачає повноваження для ССО на проведення розвідувальних заходів в інтересах підготовки та ведення (підтримки) спеціальних операцій, бойових і спеціальних дій та руху опору.

Проєкт надає додаткове повноваження ССО на ведення контррозвідувальних справ.

Рекомендація Юридичної сотні: підтримати.

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][tm_pb_column type=”1_3″][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]