110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Анонс. Соціологічне дослідження: ставлення ветеранів до пільг

юрсотня соцдослідження

[tm_pb_section admin_label=”section”][tm_pb_row admin_label=”row”][tm_pb_column type=”4_4″][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

1 жовтня 2019

У четвер, 3 жовтня з 14:00 до 15:30 в “Українському кризовому медіацентрі” (м. Київ, вул. Хрещатик, 2) відбудеться презентація та обговорення результатів соціологічного дослідження “Ставлення ветеранів до пільг”. Організатором заходу є громадська організація “Юридична сотня”. 

[/tm_pb_text][tm_pb_image admin_label=”Image” src=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2019/10/yursotnya_sotsdoslidzhennya.jpg” show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” use_overlay=”off” animation=”left” sticky=”off” align=”left” force_fullwidth=”off” always_center_on_mobile=”on” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”] [/tm_pb_image][tm_pb_button admin_label=”Button” button_url=”https://legal100.org.ua/wp-content/uploads/2019/09/Zvit_Kantar-dlya-YUrSotni.pdf” url_new_window=”off” button_text=”Завантажити презентацію соцдослідження” button_alignment=”left” custom_button=”off” button_letter_spacing=”0″ button_use_icon=”default” button_icon_placement=”right” button_on_hover=”on” button_letter_spacing_hover=”0″ module_class=” yellow-link” /][tm_pb_text admin_label=”Text” text_orientation=”left” use_border_color=”off” border_color=”#ffffff” border_style=”solid”]

Метою заходу є обговорення результатів соціологічного дослідження, яке детально розкриває ставлення ветеранів до наявних у них державних пільг.  Дане соціологічне дослідження було проведено компанією Kantar. 

Ви дізнаєтеся: Як різняться потреби ветеранів залежно від поколінь? Хто має право вважатися ветераном? Якими пільгами найбільше користуються ветерани, а в яких найменш зацікавлені? 

До обговорення запрошуються представники ветеранських громадських організацій, Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, ЗМІ. 

Деякі дані дослідження:

Третина опитаних зазначає, що мала досвід порушення їх прав. При цьому про позитивний досвід захисту свої прав як ветеранів, говорить лише 17% респондентів. Ще 43% вказують, що теоретично знають як захистити свої права, але досвіду такого не мали. 9% опитаних стикалися з проблемами на роботі та при працевлаштуванні, що були пов’язані з їх статусом ветерана. Три чверті випадків пов’язані саме з працевлаштуванням.

Спікери:

Леся Василенко – народна депутатка України

Олександр Козирєв – соціолог компанії Kantar

Юлія Морій – юристка ГО “Юридична Сотня”

 Акредитація для представників ЗМІ на місці.

За додатковими запитаннями звертайтесь до Олени Лисенко, керівниці комунікаційного напряму ГО “Юридична сотня”: 050 6 94 84 52, legal100.pr@gmail.com

[/tm_pb_text][/tm_pb_column][/tm_pb_row][/tm_pb_section]

You may also like