Постанова Кабміну від 10 червня 2026 року № 750 доповнила Положення про порядок обліку, зберігання, списання та використання військового майна у Збройних Силах України.
Нові правила визначають, як військові частини можуть використовувати житло, передане їм у користування на праві узуфрукта державного майна.
Відтепер квартири та будинки, які раніше використовували тимчасово, можуть передати у власність військовослужбовцям, ветеранам військової служби та членам їхніх сімей. Це стосується тих, хто має право на безоплатне житло відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» і законодавства про звання Герой України.
Джерело: Постанова КМУ від 10.06.2026 № 750.
Немає додаткових матеріалів за цією темою