110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

Освітній проєкт, метою якого є підвищення можливостей та кваліфікації ветеранських та громадських організацій, які надають послуги ветеранам. Основою курсу є тематичні та інтенсивні тренінги, викладачами яких виступають практикуючі й досвідчені юристи. Учасники проєкту змогли покращити знання не лише з нормативно-правової галуззі, а й вдосконалити роботу в команді та отримати навички менеджменту.

Досягнення:

Це дослідження було реалізовано за ініціативи Юридичної сотні та підтримки організацією “Кантар”. Темою опитування було “Ставлення ветеранів до пільг”.  В ході реалізації проєкту відбулась презентація результатів дослідження, які стали основою  для аналітичних та нормотворчих пропозицій. 

Досягнення: 

Протягом 2018 року «Юридична Сотня» послідовно працювала над утворенням Міністерства у справах ветеранів України. На базі Юридичної Сотні був створений офіс для розробки та систематизації матеріалів, необхідних для утворення Міністерства у справах ветеранів України. Юристи “Юридичної Сотні” брали участь у формуванні візії системи соціальної підтримки ветеранів в Україні, формуванні функцій, завдань, структури, сфери відповідальності Міністерства у справах ветеранів України, розробці проектів нормативно-правових актів, необхідних для створення міністерства.

Досягнення: 

Восени 2017 року Юридична Сотня розпочала адвокаційну кампанію #півднядлязахистузахисників метою якої стало примусити Верховну Раду України виділити день для того, щоб проголосувати за 9 важливих законопроектів, які спрямовані на соціально-правовий захист учасників війни України проти російської агресії. 

Досягнення: 

Впродовж 3 поспіль менторських програм, які організовує Центр демократії та верховенства права, експерти ГО “Юридична сотня” ставали менторами для новостворених громадських організацій. Менторська програма для підсилення адвокаційних спроможностей організацій громадянського суспільства з різних куточків країни – це семимісячна програма, у якій сталі ОГС є наставниками (організаціями-менторами) для молодих та менш досвідчених організацій громадянського суспільства (менті).

Досягнення:

 

 

Дослідження «Що таке пам’ятати» — комплексного аналітичного дослідження практик вшанування пам’яті загиблих у російсько-українській війні:   https://www.facebook.com/toremember.ua/posts/408435214090086

Досягнення:

Юристки-аналітики «Юридичної сотні» стали авторками розділу дослідження про юридичні аспекти політик і практик вшанування пам’яті загиблих військових та державну політику у сфері вшанування пам’яті.

Додаток для протидії сексуальному насиллю, який висвітлював питання сексуальних домагань у збройних формуваннях, переваги інструменту надання допомоги постраждалим та перспективи подальших дій на шляху до встановлення здорових робочих стосунків як в армії, так і загалом в українському суспільстві.  https://www.facebook.com/InvisibleBattalion/posts/1248878515616798.  

 Досягнення:

Юристки-аналітики «Юридичної сотні» є авторками юридичного блоку додатка.

В рамках співпраці із Невидимим батальйоном юристи ГО “Юридична сотня” взяли участь у дослідженні проблем повернення ветеранок до мирного життя та запобігання і протидії насильству в армії. 

Досягення: