Юридична Сотня допомогла 41 024 захисникам України

Пам'ятки

Номер гарячої лінії:  0 800 308 100

Юристи:

Євген Лукашенко

Київ

Київська

Адвокат

Спеціалізація:

Кримінальне право

Цивільне право

Захист військовослужбовців

Зв’язатися з юристом

Послуги для учасників російсько-української війни:

консультація – безкоштовно; складання процесуальних документів та представництво в судах, представництво та захист на досудовому слідстві – 50 знижка до 50 процентів.

Освіта:

Вища юридична, правознавство

Професійний досвід:

В 2010 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. З 2013 по 2017 рік надавав правовому допомогу за контрактом з Вінницьким регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в кримінальних та цивільних справах незахищеним верствам населення. З 2013 р. адвокат тренер-модератор з обміну досвідом між адвокатами які надають безоплатну вторинну правову допомогу. Спеціалізується на земельних спорах, оформленні права власності на об’єкти нерухомого майна, цілісні майнові комплекси підприємств, супроводження угод з попереднього продажу квартир від забудовник, а також участь в судах з цих питань. Займається супроводженням господарської підприємств діяльності пов’язаної із будівництвом багатоквартирних будинків, відведення земельних ділянок, отримання дозвільних документів на початок будівництва отримання погодження висотності будинків із операторами авіаруху. Також спеціалізується га судових спорах з банками. За час заняття адвокатською діяльністю успішно надав правову допомогу в 231 судовій справі. Зокрема, в 66 кримінальних справах, 106 цивільних справах, 37 спорах із суб`єктами владних повноважень, 22 господарських справах. Дві справи знаходяться на розгляді в Європейському суді з прав людини м. Страсбург

Біографія:

Досвід тренерської роботи: З 2013 року по даний час. За вказаний період отримав сертифікати на право організації та проведення заходів з підвищення кваліфікації адвокатів України, а також проведено тренінги серед адвокатів Вінницької області за темами: “Дії захисника при затриманні особи за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення»; «Дії захисника при вирішенні питання про обрання, продовження та скасування або зміну запобіжного заходу»; «Дії захисника щодо застосування заходів забезпечення кримінального провадження, оскарження рішень, дій або бездіяльності слідчого, прокурора та слідчого судді, перегляду судових рішень»; «Дії захисника із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод; «Дії захисника під час судового провадження»; «Роль захисника при визначенні кваліфікації окремих видів кримінальних правопорушень, дії захисника у кримінальних провадженнях, які потребують судово-медичної експертизи»; «Особливості захисту у кримінальних провадженнях про злочини проти основ національної безпеки і військові злочини. Захист у кримінальних провадженнях про незаконних обіг наркотичних засобів. Здійснення захисту при застосування негласних слідчих (розшукових) дій. Грудень 2015 – січень 2016 року. Проведення тренінгів патрульні поліції м. Вінниця з тем: – «Права людини. Верховенство права. Конституціоналізм»; «Кваліфікація злочинів та засади кримінального провадження»; «Корупція – запобігання та відповідальність». Травень 2016 року по квітень 2017 року Робота в проекті Датської Ради у справах біженців «Юридичної підтримки ВПО (внутрішньо-переміщені особи) та постраждалому від конфліктів населенню в Україні». Проект включає надання безоплатної юридичної підтримки ВПО (внутрішньо-переміщені особи) та постраждалому від конфлікту населенню в Україні на території м. Вінниці та Вінницької області. Основні напрямки діяльності в проекті: – консультації зі спеціальних юридичних питань, що впливають із життєдіяльності ВПО включаючи питання житла, землі та майна, питання сімейного законодавства (розлучення, аліменти, позбавлення батьківства, надання дозволу на вивіз дитини за кордон), поновлення втрачених документів (свідоцтва про право власності, трудових книжок), підтвердження юридичних фактів (факту смерті, що мало місце на території зони АТО, та інші), юридична допомога в складанні процесуальних документів для звернення до суду, а також з інших питань.