110 000

ветеранів отримали допомогу в Юридичній Сотні

Номер гарячої лінії:

0 800 308 100

В особливий період до оперативного резерву в обов’язковому порядку зараховуються військові, які після звільнення з військової служби за своїми професійно-психологічними характеристиками та станом здоров’я придатні до служби в резерві.

Image025

Під час дії особливого періоду резервістам пропонується укладати контракти про проходження служби в резерві за спрощеним порядком безпосередньо в ході навчальних зборів.

Контракт, укладений в особливий період, не може бути припиненим або розірваним, а громадянин, який його уклав та зарахований до резерву, продовжує службу в резерві ЗСУ на умовах, визначених законодавством, до завершення особливого періоду.

 

Резервісти, які в добровільному порядку уклали контракти про проходження служби, з обліку резервістів резерву під час дії особливого періоду не виключаються.

Pamyatka Uchasnyka Icons 57

Призов резервістів на військову службу здійснюється або з оголошенням загальної мобілізації чи за окремим рішенням Президента під час часткової мобілізації, або ж, коли особливий період вже триває, у разі прийняття відповідного рішення Верховним Головнокомандувачем без необхідності оголошувати будь-яку мобілізацію.