Члени Юридичної Сотні отримали відзнаки та грамоти Генерального штабу Збройних Сил України

Члени Юридичної Сотні нагороджені відзнаками та грамотами Генерального штабу Збройних Сил України

Юридична Сотня є громадською правозахисною організацією, яка на волонтерських засадах, працює з метою забезпечення реалізації прав осіб, які брали безпосередню участь в АТО, членів їх сімей та захисту прав волонтерів.

“Стійкість і згуртованість юридичної спільноти зараз – це можливість через багато років мати впевненість, що правники, – кожен з нас і всі разом, – зробили свій внесок в правову державу, якої прагнемо”, – Леся Василенко, Голова ГО “Юридична Сотня”

 

Підвищення обізнаності та поінформованості військовослужбовців щодо їх соціально-правового забезпечення.

Юридична Сотня адаптує складні формулювання чисельних законодавчих актів простою мовою у формі коротких пам’яток, присвячених найактуальнішим питанням, які стосуються соціально-правового забезпечення військовослужбовців та їх сімей. Кожна пам’ятка розробляється, виходячи з практичного досвіду та містить покрокову інструкцію щодо отримання виплат, пільг, необхідних документів.

Гаряча лінія.

Оператори гарячих ліній – це юристи-волонтери, які не лише надають коротку відповідь в телефонному режимі, але обов’язково зв’язують додзвонювача з персональним юристом, який може в разі потреби зустрітися особисто та бути представником особи при спілкуванні з державними органами чи військовою частиною. Через кілька днів після звернення особи, наші координатори передзвонюють для уточнення результатів по справі. Така система нагляду за відносинами між юристом та “клієнтом” якісно виділяє наші гарячі лінії, від інших, які надають подібну послугу учасникам АТО та сприяє досягненню мети Юридичної Сотні, а саме – забезпечення кожного учасника АТО персональним юристом для надання допомоги на безоплатній довгостроковій основі.

Вирішення системних проблем, пов’язаних з недоліками законодавства та застарілістю системи соціального захисту військовослужбовців.

Наразі, Юридична Сотня є унікальною організацією, яка знайшла шляхи роботи з представниками законодавчої та виконавчої влади (Міністерство оборони, Міграційна служба, Міністерство соціальної політики, Міністерство внутрішніх справ), не обмежуючись при цьому впливом якоїсь єдиної політичної сили.

 

Підпишіться на нашу сторінку в Facebook, щоб отримувати свіжі новини.

 

Для завантаження звіту ГО «ВПО «Юридична Сотня» за 2016 рік натисніть тут